Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 1,429.50 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hakkımızda

Kurumsal Yapımız

Yıldız Av Bayii ve yildizavbayi.com mağazamız, avcılık, balıkçılık ve kamp malzemeleri alanlarında teknik bilgilendirme, doğru ürün seçimi ve satış sonrası destek ile tüm doğa dostlarının yanında. Doğaya dair tüm alanlarda bölgemize ve ülke genelinde yeni bir soluk getiren yenilikçi vizyonumuzla hizmetinizdeyiz.

Hakkımızda

"Değerli Dostlarımız, Yıldız Av Bayi firmamız 2004 yılında başlayan serüven ile hiç hızını kaybetmeden yoluna devam etmektedir. Müşteri odaklı çalışma anlayışımızdan bir an dahi ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri ilişkilerinde ise, her zaman kendimizi müşterinin yerine koyarak ticaretin genel kurallarından asla taviz vermeden adımlarımızı attık. Ürün yelpazesinde ise 5.000 çeşidin üzerinde, farklı gruplarda ürünlerini kullanıcılarımızın hizmetine sunduk. Bugünlere gelmemize katkı sağlayan tüm değerli dost ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Saygılarımızla Yıldız Av Bayi Ailesi"

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için e-ticaret sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İnönü Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No:78/B Ferizli-ADAPAZARI

0264 781 22 54 - 0543 466 63 31
info@yildizavbayi.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.